Srebrne S80

Auta marki Volvo słyną z ogromnej trwałości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa, jaki zapewniają kierowcy i pasażerom. Nic zatem dziwnego, że w naszym kraju znajdują one bardzo wielu nabywców.
Silne zawieszenie pozwala z jednej strony na spokojne pokonywanie dziur w polskich jezdniach, a z drugiej strony zapewnia ono komfortowe warunki jazdy.
kokpit

Wadą aut Volvo są duże, mocno paliwożerne silniki, ale jeśli zamontuje się w aucie instalację gazową, nie będzie problemu z kosztami. Właścicielem pięknego, czarnego, ośmioletniego Volvo S80 jest mieszkaniec Ostrowii Mazowieckiej. Mężczyzna ma dużą rodzinę, a szwedzkie kombi idealnie nadaje się do roli samochodu rodzinnego. Bezpieczeństwo, przestrzeń i wygoda – S80 zapewnia to wszystko. Do tego daje jeszcze sporo frajdy z jazdy. Ostatnio na przykład właściciel przetestował je w czasie trasy na parking warszawa lotnisko. Samochód doskonale spisywał się i w czasie jazdy po trasie, gdzie pokazał świetną dynamikę i w czasie przebijania się przez warszawskie korki. Solidne szwedzkie auto z pewnością posłuży właścicielowi przez wiele lat.